O nas

Firma Handlowa Delta jest firmą działającą w handlu artykułami biurowymi, środkami czystości, oraz artykułami gospodarczymi od 1989 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu instytucji, firm i sklepów.

Od kliku lat zajmujemy się także projektowaniem, przygotowaniem do druku, produkcją oraz dystrybucją: kart pocztowych, zaproszeń biznesowych, zaproszeń ślubnych, zaproszeń dla dzieci, szerokim wzornictwem torebek wykonanych z różnego rodzaju papieru, papierów ozdobnych, torebek foliowych, kalendarzy, teczek biznesowych, zeszytów, gratulacji ślubnych, gratulacji rocznicowych, oraz artykułów dekoracyjno-papierniczych.

Od samego początku istnienia firmy, naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie klientów w artykuły najwyższej jakości. Realizując naszą misję zawsze stawiamy klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Najwyższa jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny to wizytówka naszej firmy.

Naszą działalność cechuje dynamiczny i ciągły rozwój, ale nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim klientom i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany asortyment był ciągle modyfikowany i wzbogacany w oparciu o Państwa uwagi i sugestie

Całość asortymentu liczy ponad 10 tyś pozycji, zachęcamy jednak Państwa do zapoznania się ze skróconym wykazem naszych podstawowych towarów w zakładce Oferta, lub produktów będących dostępne „od ręki” w naszym sklepie internetowym.

Głównym terenem naszego działania to województwo śląskie gdzie towar dostarczamy osobiście po spełnieniu minimum logistycznego, pozostałe tereny naszego kraju obsługujemy za pomocą firm kurierskich.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sklep internetowy dlatego też staramy się aby zakupy przez internet były szybkie i wygodne. Dzięki temu systemowi zaopatrujemy firmy na terenie całego kraju. Jesteśmy dumni, że coraz większe grono Klientów nam ufa.

Przekonaj się jakie to proste i przyjemne: prześlij e-mail lub fax i sprawdź nas a na pewno dołączysz do grona naszych klientów.

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko dostawcą, jesteśmy także Doradcami oraz Partnerami.

Komentowanie jest wyłączone